Og這szenia na niedziel 11 listopada 2018
OGΜSZENIA PARAFIALNE 2018

Og這szenia na niedziel 11 listopada 2018

Dzisiaj w naszych modlitwach pami皻ajmy o tych, którzy dla wolno軼i naszej Ojczyzny oddali wszystko, co mieli, tak瞠 篡cie.

W minion niedziel na rzecz Ko軼io豉 w Pakistanie zebrali鄉y 380 z. Bardzo dzi瘯uj za z這穎ne ofiary. Zosta造 ju przekazane.

We wtorek po Mszy 鈍. odmówimy ró瘸niec fatimski.

W pi徠ek od godziny 17.30 do 20.00 a w sobot od godziny 9.00 do 16.00 w Domu Kultury w Karsinie b璠 si odbywa rekolekcje dla m這dzie篡 przygotowuj帷ej si do sakramentu bierzmowania w parafiach Karsin i Osowo. Szczegó造 podam m這dzie篡 na lekcji. Udzia w tych rekolekcjach jest obowi您kowy. Dojazd na rekolekcje i powrót organizuj rodzice.

Dzi瘯uj paniom, które si zatroszczy造 o czysto嗆 i pi瘯no ko軼io豉.
Prosz, by na najbli窺z niedziel t trosk podj窸y panie: Anna Czapiewska, Agnieszka Czapiewska, Patrycja Czapiewska.

Z tytu逝 zdrowasiek do kasy parafialnej wp造n窸o 3350 z. Za z這穎ne ofiary bardzo dzi瘯uj.

Wójt Gminy Karsin zaprasza w dniu dzisiejszym wszystkich Mieszka鎍ów gminy do Domu Kultury w Karsinie na uroczysto嗆 organizowan w ramach obchodów
100 – lecia Odzyskania Niepodleg這軼i, która rozpocznie si o godzinie 17.00 programem s這wno – muzycznym w wykonaniu m這dzie篡 Szko造 Podstawowej w Karsinie. O godzinie 18.00 rozpocznie si „Koncert dla Niepodleg貫j” w wykonaniu artystów teatru muzycznego „Hals” w Gdyni.

EPlata dnia listopad 25 2018 15:04:14 · 0 Komentarzy · 78 Czyta · Drukuj