Og這szenia na niedziel 1 wrze郾ia 2019

Og這szenia na niedziel 1 wrze郾ia 2019

Dzisiaj, rocznic wybuchu II Wojny 安iatowej pami皻ajmy w modlitwach nie tylko o tych, którzy polegli w obronie naszej ojczyzny, ale te o przysz這軼i naszego kraju, która niech b璠zie jak najpi瘯niejsza. O godzinie 14.00 z ko軼ioów naszej diecezji rozlegnie si bicie dzwonów.

Zosta這 zako鎍zone impregnowanie kostki brukowej wokó ko軼io豉.

W poniedzia貫k Msza 鈍. na rozpocz璚ie roku szkolnego o godzinie 8.00.
W czwartek od godziny 20.00 do 21.00 adoracja Naj鈍i皻szego Sakramentu i okazja do spowiedzi 鈍.
W pi徠ek spowied 鈍. od 17.00 do 18.00.
W sobot odwiedz chorych z pos逝g sakramentaln.
W sobot o godzinie 17.30 rozpoczniemy Godzinki ku czci Niepokalanego Pocz璚ia N.M.P.
W niedziel na wszystkich Mszach 鈍. obrz璠 b這gos豉wie雟twa ziarna siewnego, gdy tego dnia przypada這by wspomnienie narodzenia Matki Bo瞠j.

Dzi瘯uj paniom, które zadba造 o czysto嗆 i pi瘯no ko軼io豉. Prosz, by t trosk na przysz造 tydzie podj窸y nast瘼ne panie z listy
Dzi瘯uj za usuni璚ie niebezpiecznego wypi皻rzenia kostki brukowej.
Dzi瘯uj za z這穎ne dzisiaj ofiary na kolekt inwestycyjn. Sum podam w przysz陰 niedziel.

Wójt Gminy Karsin zaprasza w dniu 8 wrze郾ia wszystkich Mieszka鎍ów gminy do Wiela na Uroczysto嗆 Do篡nek Gminnych, która rozpocznie si o godzinie 14.00 Msz 鈍. w intencji rolników. W programie 鈍i皻a plonów przewidziano wyst瘼 zespo逝 folklorystycznego „Kaszuby”, podsumowanie XXV Konkursu „Pi瘯na Wie” i wyst瘼 kabaretu „Ko Polski”.

EPlata dnia sierpie 31 2019 22:32:47 · 0 Komentarzy · 22 Czyta · Drukuj