Og這szenia na niedziel 8 wrze郾ia 2019

Og這szenia na niedziel 8 wrze郾ia 2019

Dzisiaj na wszystkich Mszach 鈍. obrz璠 b這gos豉wie雟twa ziarna siewnego,

Ch這pców, którzy chcieliby zosta ministrantami i pe軟i s逝瘺 przy o速arzu zapraszam na Msz 鈍. we wtorek na godzin 18.00. Po Mszy 鈍. rozpoczniemy seri 獞icze przygotowuj帷ych do ministrantury.

W 鈔od po Mszy 鈍. spotkanie dla rodziców dzieci, które w przysz造m roku przyjm I Komuni 安i皻.

W pi徠ek po Mszy 鈍. Ró瘸niec Fatimski w intencji rodzin naszej parafii.

W sobot po Mszy 鈍. o godzinie 18.00 spotkanie Ró篡 M.B. Bolesnej na plebanii. Serdecznie zapraszam.

W przysz陰 niedziel b璠 uczestniczy w diecezjalnych Do篡nkach w Lubaniu. Z tej przyczyny na Mszach 鈍. o godzinie 10.00 i o 11.15 b璠zie mnie zast瘼owa ks. Stanis豉w z Le郾a.

Dzi瘯uj paniom, które zadba造 o czysto嗆 i pi瘯no ko軼io豉. Prosz, by t trosk na przysz造 tydzie podj窸y kolejne panie z listy.

Dzi瘯uj za ofiary z這穎ne na kolekt inwestycyjn. Suma tych ofiar wynios豉 5650 z. Bardzo dzi瘯uj za wielk ofiarno嗆, dzi瘯i której nasza parafia mo瞠 si znakomicie rozwija.

Przypominam zaproszenie Wójta Gminy Karsin na Do篡nki Gminne, które rozpoczynaj si Msz 鈍. o godzinie 14.00 w ko軼iele we Wielu.

EPlata dnia wrzesie 07 2019 21:56:36 · 0 Komentarzy · 23 Czyta · Drukuj