Og這szenia na niedziel 29 wrze郾ia 2019

Og這szenia na niedziel 29 wrze郾ia 2019

Od wtorku rozpoczynaj si nabo瞠雟twa ró瘸鎍owe. W dni powszednie ró瘸niec b璠ziemy odmawia po mszy 鈍. a w niedziel o godzinie 15.00. Od wtorku Msze 鈍. b璠 si rozpoczyna o godzinie 17.00. Wyj徠kiem b璠zie najbli窺zy czwartek, gdy tego dnia b璠 spowiada w Karsinie na spowiedzi przed odpustem Matki Bo瞠j Ró瘸鎍owej.

W czwartek od godziny 20.00 do 21.00 adoracja Naj鈍i皻szego Sakramentu i okazja do spowiedzi 鈍.
W pi徠ek spowied od godziny 16.00 do 17.00. Po Mszy 鈍. i po Ró瘸鎍u krótkie spotkanie dla m這dzie篡 przygotowuj帷ej si do sakramentu bierzmowania.
Wyj徠kowo w pi徠ek odwiedz chorych z pos逝g sakramentaln.
W sobot o godzinie 16.30 rozpoczniemy Godzinki ku czci Niepokalanego Pocz璚ia N.M.P.
W sobot o godzinie 8.00 wyje盥瘸my na Kongres Ró Ró瘸鎍owych do Pelplina. Zainteresowani zbieraj si na plebanijnym podwórzu.

W niedziel na Mszy 鈍. o godzinie 10.00 po鈍i璚 ró瘸鎍e dzieciom przygotowuj帷ym si do I Komunii 鈍.
Równie w niedziel na Mszy 鈍. o godzinie 10.00 odb璠zie si obrz璠 wprowadzenia trzech ch這pców do s逝瘺y ministranckiej.

Dzi瘯uj paniom, które zadba造 o czysto嗆 i pi瘯no ko軼io豉. Prosz, by t trosk na przysz造 tydzie podj窸y nast瘼ne panie z listy.

Przypominam, 瞠 w niedziel 29 wrze郾ia 2019 r. czyli dzisiaj, na Kalwarii Wielewskiej odb璠zie si podnios豉 uroczysto嗆 nadania tytu逝 genera豉 brygady ks. pp趾. Józefowi Wryczy. Uroczysto軼i rozpoczn si o godzinie 9.00.
Wójt Gminy Karsin informuje, 瞠 dnia 4 pa寮ziernika (w pi徠ek) odb璠zie si dodatkowy bezp豉tny odbiór odpadów wielkogabarytowych i zu篡tego sprz皻u elektronicznego od mieszka鎍ów Osowa, Osówka, Ostrzego Wilka, Bia貫go B這ta, Ameryki i Nieba.

EPlata dnia wrzesie 28 2019 22:13:27 · 0 Komentarzy · 19 Czyta · Drukuj