Og這szenia na niedziel 13 pa寮ziernika 2019

Og這szenia na niedziel 13 pa寮ziernika 2019

Dzisiaj w naszej parafii ostatni dzie rekolekcji, które g這si ks. dr Krzysztof W瘰ierski z parafii 鈍. Wojciecha w Starogardzie Gda雟kim. Bardzo dzi瘯uj za nauki bardzo pouczaj帷e a zarazem przyst瘼ne. Dzisiejsza kolekta jest wyrazem naszej wdzi璚zno軼i dla Ojca Rekolekcjonisty.
Bardzo si ciesz, 瞠 parafianie i go軼ie chcieli skorzysta z tego czasu duchowego wzrastania. Dzisiaj jeszcze Ró瘸niec o godzinie 15.00. B璠zie on jeszcze integraln cz窷ci rekolekcji.
Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim. Przed ko軼io貫m odbywa si zbiórka do puszek na rzecz Dzie豉 Nowego Tysi帷lecia.

Dzi瘯uj paniom, które zadba造 o czysto嗆 i pi瘯no ko軼io豉. Prosz, by t trosk na przysz造 tydzie podj窸y nast瘼ne panie z listy.

Je郵i pogoda pozwoli, to w sobot, od godziny 9.00, m這dzie przygotowuj帷a si do sakramentu bierzmowania przeprowadzi akcj grabienia li軼i wokó ko軼io豉 i przy cmentarzu.

W przysz陰 niedziel w ca貫j Polsce odb璠zie si liczenie wiernych ucz瘰zczaj帷ych na Msz 鈍. i przyjmuj帷ych Komuni 鈍.

Wójt Gminy Karsin zaprasza na bezp豉tne badanie osteoporozy i s逝chu, które odb璠zie si w 鈔od dnia 16.10.2019 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 przy budynku sali sportowej w Karsinie. Badania nie wymagaj uprzedniej rejestracji.

EPlata dnia pa寮ziernik 13 2019 16:29:53 · 0 Komentarzy · 10 Czyta · Drukuj