Ogłoszenia na niedzielę 11 listopada 2018
Dodane przez EPlata dnia Listopad 25 2018 15:04:14

Ogłoszenia na niedzielę 11 listopada 2018

Dzisiaj w naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy dla wolności naszej Ojczyzny oddali wszystko, co mieli, także życie.

W minioną niedzielę na rzecz Kościoła w Pakistanie zebraliśmy 380 zł. Bardzo dziękuję za złożone ofiary. Zostały już przekazane.

We wtorek po Mszy św. odmówimy różaniec fatimski.

W piątek od godziny 17.30 do 20.00 a w sobotę od godziny 9.00 do 16.00 w Domu Kultury w Karsinie będą się odbywać rekolekcje dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w parafiach Karsin i Osowo. Szczegóły podam młodzieży na lekcji. Udział w tych rekolekcjach jest obowiązkowy. Dojazd na rekolekcje i powrót organizują rodzice.

Dziękuję paniom, które się zatroszczyły o czystość i piękno kościoła.
Proszę, by na najbliższą niedzielę tę troskę podjęły panie: Anna Czapiewska, Agnieszka Czapiewska, Patrycja Czapiewska.

Z tytułu zdrowasiek do kasy parafialnej wpłynęło 3350 zł. Za złożone ofiary bardzo dziękuję.

Wójt Gminy Karsin zaprasza w dniu dzisiejszym wszystkich Mieszkańców gminy do Domu Kultury w Karsinie na uroczystość organizowaną w ramach obchodów
100 – lecia Odzyskania Niepodległości, która rozpocznie się o godzinie 17.00 programem słowno – muzycznym w wykonaniu młodzieży Szkoły Podstawowej w Karsinie. O godzinie 18.00 rozpocznie się „Koncert dla Niepodległej” w wykonaniu artystów teatru muzycznego „Hals” w Gdyni.