Ogłoszenia na niedzielę 13 października 2019
Dodane przez EPlata dnia Październik 13 2019 16:29:53

Ogłoszenia na niedzielę 13 października 2019

Dzisiaj w naszej parafii ostatni dzień rekolekcji, które głosi ks. dr Krzysztof Węsierski z parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim. Bardzo dziękuję za nauki bardzo pouczające a zarazem przystępne. Dzisiejsza kolekta jest wyrazem naszej wdzięczności dla Ojca Rekolekcjonisty.
Bardzo się cieszę, że parafianie i goście chcieli skorzystać z tego czasu duchowego wzrastania. Dzisiaj jeszcze Różaniec o godzinie 15.00. Będzie on jeszcze integralną częścią rekolekcji.
Dzisiejsza niedziela jest Dniem Papieskim. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

Dziękuję paniom, które zadbały o czystość i piękno kościoła. Proszę, by tę troskę na przyszły tydzień podjęły następne panie z listy.

Jeśli pogoda pozwoli, to w sobotę, od godziny 9.00, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przeprowadzi akcję grabienia liści wokół kościoła i przy cmentarzu.

W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. i przyjmujących Komunię św.

Wójt Gminy Karsin zaprasza na bezpłatne badanie osteoporozy i słuchu, które odbędzie się w środę dnia 16.10.2019 r. w godzinach od 9.00 do 16.00 przy budynku sali sportowej w Karsinie. Badania nie wymagają uprzedniej rejestracji.